Okulista od jaskry w Warszawie

Jaskra jest grupą chorób oczu, na którą według statystyk z 2002 roku chorowało aż 37 milionów osób na całym świecie. W nieco ponad 12 procentach przypadków to schorzenie było powodem późniejszej ślepoty obu oczu. Jaskra wiąże się z postępującym i nieodwracalnym uszkodzeniem nerwu wzrokowego i komórek zwojowych siatkówki oka. W konsekwencji taki stan prowadzi do znacznego pogorszenia wzroku, a nawet do jego utraty, co nazywane jest zawężeniem pola widzenia. Nasze Centrum Oka powstało właśnie po to, by móc jaskrę skutecznie diagnozować oraz wprowadzić plan leczenia, który pozytywnie wpłynie na jakość Państwa życia.

Badania wzroku w Warszawie

Fachowy okulista jaskra - Warszawa

Centrum Oka znajduje się w Warszawie, więc jeżeli są Państwo mieszkańcami stolicy naszego kraju lub okolic to serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustaleniu szczegółów wizyty. Nasza klinika wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, w związku z czym oferowane przez nas usługi są wysokiej jakości. Zatrudniamy specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy jako okulista warszawa do jaskry, więc zostaną Państwo obsłużeni w odpowiedni i profesjonalny sposób.

Jeżeli martwią się Państwo, że jaskra może dotyczyć także Was – zachęcamy do skontaktowania się z naszą placówką. Na pierwszej wizycie przeprowadzimy z Państwem obszerny wywiad, a także wykonamy specjalistyczne badania, takie jak pole widzenia jaskrowe, OCT jaskrowe oraz pachymetria, które pozwolą na wykrycie ewentualnych nieprawidłowości. Dzięki doświadczeniu i znajomości najnowszych trendów w okulistyce będziemy mogli zaproponować Państwu plan leczenia, który pozytywnie wpłynie na jakość Państwa życia.

Jesteśmy profesjonalistami, więc możecie Państwo oczekiwać od nas terminowości oraz właściwego podejścia. Do każdego naszego pacjenta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu każdemu możemy zapewnić odpowiedni poziom opieki. Zadbaliśmy również, by oferowane przez nas ceny były atrakcyjne i konkurencyjne względem innych klinik zajmujących się okulistyką. 

Okulista jaskra - Warszawa

W swojej pracy wykorzystujemy sprzęt, który pochodzi od renomowanych producentów narzędzi okulistycznych. Dzięki wykorzystaniu ich w codziennych obowiązkach możemy swoim pacjentom zapewnić właściwie rozwiązania lecznicze. Nasi dotychczasowi klienci mają bardzo dobre opinie dotyczące usług, które znajdują się w ofercie Centrum Oka. Jeżeli są Państwo zainteresowani zadbaniem o swoje oczy – serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, gdyż zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by zapewnić Państwu pomoc na najwyższym poziomie.

Rezerwuj Wizytę

potwierdzenie co 30 minut

Uzyskanie dokładnej diagnozy może być jednym z najbardziej ważnych doświadczeń
– zwłaszcza jeśli przez jakiś czas szukałeś odpowiedzi.

Godziny Otwarcia

Pon.-Pt.
Sob.

Adres - Centrum Oka