Laseroterapia jaskry w Warszawie

Jaskra jest poważną chorobą wzroku, która prowadzi do pogorszenia się widzenia, a nawet ślepoty. Rozwija się powoli, dlatego początkowo nie daje widocznych objawów. Z tego powodu jest szczególnie niebezpieczna. Geneza powstania dolegliwości może być różna, dlatego tym bardziej ciężko przewidzieć jej powstanie. Współczesna technologia pozwala jednak skutecznie uporać się z tym zjawiskiem. Oferujemy laseroterapię jaskry w Warszawie. Korzystamy z wysokiej klasy urządzeń, dzięki którym zabiegi są efektywne i bezpieczne. Zapraszamy do współpracy.

Profesjonalna laseroterapia jaskry Warszawa - dlaczego warto?

Jaskra prowadzi do stopniowego pogarszania się nerwu wzrokowego, a nawet utraty wzroku. Dotyka najczęściej cukrzyków, migrenowców, osoby z nadciśnieniem, cierpiące na miażdżycę, osoby narażone na stres lub posiadające w rodzinie chorych na jaskrę. Żeby wzrok poprawnie działał, w komorze oka krąży ciecz utrzymująca odpowiednie ciśnienie. Tymczasem przy omawianym schorzeniu przepływ zostaje zaburzony, w efekcie czego wspomniana ciecz zaczyna się gromadzić, a ciśnienie wzrasta, uszkadzając nerw wzrokowy. Niestety, jaskry nie da się w pełni wyleczyć, jednak można zahamować rozwój schorzenia. Skutecznym sposobem jest laseroterapia, ponieważ z jej pomocą można dokonać korekty stanu anatomicznego oka. Wyróżnia się kilka rodzajów tego schorzenia – jaskrę pierwotną otwartego kąta, jaskrę z prawidłowym ciśnieniem wewnątrzgałkowym, jaskrę zamkniętego kąta, jaskrę wtórną, jaskrę wrodzoną. Warto często badać wzrok, dzięki czemu można będzie stosunkowo szybko zatrzymać rozwój choroby. Jej ogólne symptomy to nie tylko pogorszenie się widzenia, ale zaczerwienienie oka, rozmyta tęczówka, nudności i wymioty, ból oka czy widzenie tunelowe.

Skuteczna laseroterapia Warszawa - dlaczego my?

Laseroterapia jest przede wszystkim efektywna. Efektem zabiegu jest podwyższenie wydajności naturalnych procesów dotyczących przepływu cieczy wodnistej w oku, co sprzyja regulacji ciśnienia wewnątrzgałkowego. Wiązka światła usuwa uszkodzone komórki. Ponadto laser jest selektywny i działa wyłącznie na komórki barwnikowe. Dzięki laseroterapii jaskry w Warszawie nie powstają także szkodliwe efekty uboczne, nie tworzą się też blizny. Poprzez zwiększenie aktywności komórek transportowych, odbudowa martwych struktur jest szybsza i bezpieczniejsza. Impuls laserowy jest bardzo krótki i trwa około 3 nanosekundy. Ma też niską energię. Oferowana laseroterapia jaskry w Warszawie może być wykonywana wielokrotnie bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych.

Rezerwuj Wizytę

potwierdzenie co 30 minut

Uzyskanie dokładnej diagnozy może być jednym z najbardziej ważnych doświadczeń
– zwłaszcza jeśli przez jakiś czas szukałeś odpowiedzi.

Godziny Otwarcia

Pon.-Pt.
Sob.

Adres - Centrum Oka