Badania wzroku w Warszawie

Badania okulistyczne Warszawa

Centrum Oka specjalizuje się we wszechstronnej diagnostyce chorób oczu.
Podczas kompleksowego badania oczu, okulista sprawdza oczy pod kątem obecności najczęstszych chorób. Sprawdza również, w jaki sposób oczy odzwierciedlają ogólny stan zdrowia.

Badania wzroku w Warszawie

Diagnostyka chorób oczu – badanie wzroku Warszawa

Badanie okulistyczne to szereg działań diagnostycznych, mających na celu sprawdzenie funkcjonowania układu wzrokowego. W naszym centrum wykonujemy je przy użyciu najnowocześniejszej w Polsce aparatury. Szerokie spektrum badań jest skierowane do osób w każdym wieku. Jedną z naszych specjalizacji jest okulistyka dziecięca. W naszych placówkach wykonujemy wszystkie dostępne w okulistyce badania! Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą dotyczącą laseroterapii.
Czytaj więcej

Okulistyka na najwyższym poziomie – badania okulistyczne Warszawa

Diagnostyka narządu wzroku opiera się w przeważającej mierze na prowadzeniu różnego rodzaju badań. W Centrum Oka proponujemy szeroki wachlarz badań okulistycznych, dzięki którym szybko oraz precyzyjnie można ustalić stan zdrowia oczu. Wykonujemy m.in. takie badania, jak: pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego, perymatria kinetyczna i statyczna, pachymatria, nieinwazyjna microangiografia, OCT, UBM oraz GCC. W naszym centrum okulistycznym przeprowadzamy również nowoczesne zabiegi, mające na celu leczenie wielu schorzeń narządu wzroku. Do najczęściej wykowanych należą te z wykorzystaniem specjalistycznego lasera: selektywna trabekuloplastyka laserowa (SLT), irydotomia laserowa YAG czy kapsulotomia YAG. W naszym centrum można też skorzystać z iniekcji doszklistkowych oraz wszelkich innych, zaleconych przez lekarza okulistę, procedur leczniczych.

Specjalistyczna diagnostyka – badanie nużeńca Warszawa

Centrum Oka to ośrodek, w którym można wykonać badanie na nużeńca w Warszawie. Przeprowadzenie go jest szczególnie istotne w przypadku przewlekłego zapalenia powiek, ich swędzenia, zaczerwienienia bądź obrzęku, nadmiernego łzawienia oczu lub wręcz przeciwnie – ich suchości. Nużeniec jest pasożytniczym roztoczem, które może bytować w mieszkach włosowych rzęs i brwi, powodując powstawanie stanów zapalnych. Trafna diagnostyka umożliwia włączenie skutecznego leczenia przeciw temu pasożytowi, a tym samym szybki powrót do zdrowia. W Centrum Oka można liczyć na pełen profesjonalizm lekarzy okulistów, jak również na ich miłe i życzliwe podejście do każdego pacjenta. Jeśli potrzebujesz badanie wzroku Warszawa to miasto, w którym zapraszamy do naszego Centrum. Lekarze okuliści są do Twojej dyspozycji przez sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty. Zachęcamy do rejestracji telefonicznej bądź poprzez dostępny na stronie formularz kontaktowy. Na badania okulistyczne do Warszawy zapraszamy nie tylko mieszkańców stolicy!

  Rezerwuj Wizytę

  potwierdzenie co 30 minut

  Uzyskanie dokładnej diagnozy może być jednym z najbardziej ważnych doświadczeń
  – zwłaszcza jeśli przez jakiś czas szukałeś odpowiedzi.

  Godziny Otwarcia

  Pon.-Pt.
  Sob.

  Adres - Centrum Oka