Laseroterapia

Laserowe leczenie wzroku

Laseroterapia, czyli metody laserowego leczenia posiadają szerokie zastosowanie w leczeniu chorób oczu.
Wykorzystywane są przy leczeniu zmian siatkówki, zmian naczyniowych, cukrzycowych, pozwalając na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów.

lekarz okulista

Laseroterapia stosowana jest w leczeniu:

Zastosowanie laseroterapii w leczeniu wzroku pozwala na szybkie i skuteczne przeprowadzenie wielu zabiegów, które dotychczas wymagały interwencji chirurgicznej. Laser pozwala także na skrócenie czasu rekonwalescencji w stosunku do tradycyjnych zabiegów.
Czytaj więcej

Skuteczna laseroterapia jaskry w Warszawie

Stopniowe pogarszanie się, a nawet utrata wzroku należą do konsekwencji, do których może doprowadzić jaskra. Choroba ta polega na powstawaniu stopniowych uszkodzeń nerwu wzrokowego w wyniku zbyt wysokiego ciśnienia w gałce ocznej. Rozwija się ona powoli, często nie dając żadnych objawów. Na pojawienie się jaskry szczególnie narażone są osoby cierpiące na cukrzycę, zaburzenia lipidowe, migrenę, nadciśnienie, a także ci, u których jaskra występowała w rodzinie. Rozwój jaskry można zatrzymać, m.in. stosując odpowiednie leki. Skutecznym leczeniem, poprawiającym stan anatomiczny oka, jest laseroterapia jaskry Warszawa to miasto, w którym działa Centrum Oka, prowadzące tego typu nowoczesne leczenie. Dobieramy odpowiednie procedury w zależności od typu jaskry. Wszystkie zabiegi wykonujemy za pomocą nowoczesnych urządzeń. Laseroterapii nie trzeba się obawiać – to metoda bezpieczna i nie powodują dolegliwości bólowych.

Nowoczesna laseroterapia zaćma wtórna Warszawa

Szacuje się, że nawet u 30% pacjentów, u których usunięto operacyjnie zaćmę, może rozwinąć się tzw. zaćma wtórna. Polega ona na włóknieniu tylnej torebki soczewki, pozostawianej podczas operacji. Na skutek tych zmian, ograniczeniu ulega ilość światła docierającego do siatkówki, co prowadzi do pogorszenia widzenia, blaknięcia barw oraz zmniejszenia kontrastowości obrazu. Wskazaniem do usunięcia zaćmy wtórnej jest jej zaawansowana postać, mocno pogarszająca widzenie. W Centrum Oka wykonujemy laserowe usuwanie zaćmy wtórnej, polegające na dokonaniu nacięcia w tylnej torebce soczewki, co nosi nazwę kapsulotomii tylnej. Zabieg trwa zaledwie kilka minut, a przy tym jest bezbolesny i bezpieczny, a częściowa poprawa widzenia następuje już bezpośrednio po nim. Zapraszamy do Centrum Oka na laseroterapię zaćmy wtórnej w Warszawie, a także na inne zabiegi laserowe, dzięki którym można odzyskać ostrość widzenia. Zachęcamy do umówienia się na wizytę przez formularz kontaktowy lub telefonicznie. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji!

Rezerwuj Wizytę

potwierdzenie co 30 minut

Uzyskanie dokładnej diagnozy może być jednym z najbardziej ważnych doświadczeń
– zwłaszcza jeśli przez jakiś czas szukałeś odpowiedzi.

Godziny Otwarcia

Pon.-Pt.
Sob.

Adres - Centrum Oka