Pachymetria w Warszawie

Pachymetria

to badanie centralnej grubości rogówki. Badanie to ma podstawowy wpływ na ocenę wartości ciśnienia wewnątrzgałkowego.

Wskazania do wykonania badania:

  • ocena grubości rogówki u chorych na jaskrę i nadciśnienie oczne
  • diagnostyka przed zabiegami chirurgicznymi na rogówce
  • diagnostyka stożka rogówki i innych schorzeń rogówki
  • ocena prawidłowego przylegania soczewek kontaktowych do rogówki

Jest badaniem bezbolesnym trwa klika minut.

Pachymetria to badanie mające na celu zmierzenie grubości rogówki. Jego wynik ma duży wpływ na ocenę wartości ciśnienia wewnątrzgałkowego. Badanie to jest w pełni bezpieczne i bezbolesne, dlatego może być wykonywane u dzieci i kobiet w ciąży. Jeśli szukają Państwo najlepszego okulisty zajmującego się pachymetrią w Warszawie, zapraszamy do naszego Centrum Oka.

Pachymetria Warszawie - wskazania do badania

Pachymetria w Warszawie skierowana jest do osób, u których wykryto jaskrę lub podejrzewa się to schorzenie. Badanie pachymetrii polecane jest także osobom cierpiącym na nadciśnienie oczne. Należy pamiętać, że posiadacze grubych rogówek często mają wysokie ciśnienie, natomiast osoby z cienką rogówką zazwyczaj cierpią na zaniżone śródgałkowe ciśnienie. Poza wskazanymi przypadkami usługę pachymetrii w Warszawie wykonuje się przed operacjami i zabiegami na rogówce, a także w diagnostyce różnorodnych schorzeń rogówki.

Pachymetria w Warszawie - dlaczego warto nam zaufać?

Szukają Państwo zaufanego okulisty wykonującego pachymetrię w Warszawie? Zapraszamy do naszego Centrum Oka. Dlaczego warto wybrać akurat nas? Otóż jesteśmy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych okulistów, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę. Regularnie uczestniczymy w kursach i szkoleniach z branży, podczas których poznajemy nowe techniki diagnozowania i leczenia różnorodnych schorzeń. Nasze Centrum Oka zostało wyposażone w najlepsze, nowoczesne urządzenia i narzędzia, które pozwalają na szybkie i skuteczne wykrycie oraz leczenie chorób oczu m.in. jaskry. Co jeszcze nas wyróżnia? Przede wszystkim podejście do pacjentów. Jesteśmy delikatni i wyrozumiali. Do wszystkich podchodzimy indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, że każdy przypadek jest inny, dlatego nigdy nie pracujemy według schematów. Badania wykonujemy dokładnie i rzetelnie, gdyż uważamy, że tylko dzięki prawidłowej diagnozie można wdrożyć skuteczne leczenie.

Pachymetria Warszawie - zarezerwuj wizytę w naszym Centrum Oka

Jeśli szukają Państwo najlepszego okulisty wykonującego pachymetrię w Warszawie, serdecznie zapraszamy do zarezerwowania wizyty w naszym Centrum Oka. Na badanie pachymetrii do naszych okulistów można umówić się telefonicznie, osobiście oraz przy pomocy formularza dostępnego w zakładce „Rezerwuj wizytę”. W razie pytań lub problemu z dokonaniem rezerwacji prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00 oraz w sobotę od 9:00 do 16:00. Zapraszamy!

Rezerwuj Wizytę

potwierdzenie co 30 minut

Uzyskanie dokładnej diagnozy może być jednym z najbardziej ważnych doświadczeń
– zwłaszcza jeśli przez jakiś czas szukałeś odpowiedzi.

Godziny Otwarcia

Pon.-Pt.
Sob.

Adres - Centrum Oka